Streda 7. november o 17. 02 hodine je čas Novolunia v znamení Škorpióna. Je významný predovšetkým pre narodených v Škorpiónovi, Býkovi, Levovi a Vodnárovi. Každý dostane darček od Vesmíru podľa doterajšej práce na sebe, nových vhľadov a uvedomení vo forme osobných posunov, činov, rozhodnutí a odpovedí. To, po čom sme veľmi túžili alebo to odmietali, je tu a pozerá sa nám do tváre. Žneme naše zhmotnené slová, priania a myšlienky. 

Sme skúšaní zo schopnosti byť na jednej strane zodpovední a dospelí a na druhej strane hraví a kreatívni zároveň. To náš učí nevybočiť z našej osobnej cesty a žiť s ľahkosťou. Preto pozorujte, čo sa vám dnes deje, aké témy riešite, čo vám prichádza, na čo a ako reagujete. Či už máte vybudované pevné hranice, alebo vás ľudia stále dokážu okradnúť o dobrú náladu a pocity, manipulovať alebo využívať. Či robíte to, čo máte robiť pre vaše najvyššie dobro, a nie to, si len myslíte, že by ste mali robiť. Či ste s milovaným partnerom a ľuďmi, s ktorými sa cítite dobre a ste na jednej vlne. Či máte zmysluplnú prácu a dostatok peňazí pre šťastný život. A tak podobne. Každý sám za seba a každý s tým svojim.

Prebiehajúce procesy sú vďaka Slnku aj Mesiacu v Škorpiónovi zásadné, hlboké, rýchle a neprehľadné. Výsledok má byť oslobodenie sa od ľudí, vplyvov, energií, ideí a vecí, ktoré Vám zastierajú jasný pohľad na nebo a na to, čo nás mysticky presahuje.

Nový Mesiac v Škorpiónovi neberie kompromisy. Buď v situáciách, ktoré prežívame, volíme lásku (a jej podoby – prijatie, súznenie, harmóniu, odpustenie, pokoj, mier, pohodu, úsmev, radosť….) alebo strach (a jeho formy – odsudzovanie, posudzovanie, závislosť, požadovanie, kritizovanie, kontrolu, moc, nenávisť, agresivitu…). Dávajte dôraz na to, ako reagujete alebo radšej nereagujete na otravné myšlienky a ľudí, ktorí si chcú cucnúť trochu vašej životnej energie.

Táto škola pozitívneho bytia potrvá do ďalšieho novolunia 7. decembra. Tak sa držte a zachovajte si vaše myšlienky, pocity a emócie v čistote.

Afirmácia: Som na správnej ceste. Myslím, cítim a konám pozitívne a s láskou.


foto: https://www.flickr.com


(Prečítané 381 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár