Doktori, liečitelia, terapeuti, maséri, bylinkári, homeopati, právnici, učitelia, duchovní učitelia, rodičia. Je dosť toho čo dá ešte sa spomenúť. Spoločnosť táto pomáhačov koná, mysliac si, že iným pomáha.

Veľa z nich pomoc túto vníma, dokonca jak službu celoživotnú. Z hláv svojich vypúšťajú myšlienkové vzorce pomáhať. Tak učia sa. Školy robia si zamerania rôzneho. Kurzy všelijaké. Seminárov od sveta výmyslu zúčastňujú sa, za účelom pomôcť. Peniaze účtujúc si za pomoc, to ďalší myšlienkový vzorec, a nie malé čiastky, z ktorých žiť, existovať môžu, vraviac že práca ich tá neskutočne baví. Bo výsledky pomoci vidieť je zreteľne. Veľa z nich videl som, čo peňazí príjem im sa ukončil, s ním aj o pomoc záujem. Zrazu im potrebné nebolo pomáhať, keď nebolo účty čím platiť. Na stranu tých, čo o pomoc žiadajú sa oni dostali. Iste, aj takí sú, čo pomoc konajú bez potreby peňazí. Takých však percento malé je. Však jedno je či necháš za pomoc si platiť, či zadarmo pomáhaš.

Ozrejmím čo deje sa, čo pomáhači robia. Jediné čo najsilnejšie je, že myslenie ich, priestor univerza tým vypĺňa, že pomôcť potrebné je niekomu. Nie dôležité je v sfére ktorej. Zdravotnej, právnej či duchovnej. Neviditeľné myšlienkových vzorcov laná, pavučiny pomoci splietajú. Pavučina chveje sa a tých čo myslia si že pomôcť im je potreba sa do nej dostanú.

A tak vzájomne sa stretávajú pomáhači rangu všetkého a tí čo o pomoc žiadajú. Lebo vibračne na tom rovnako sú. Príťažlivosť ich rovnaká je a spája.

Ja chorý som, ja ťa vyliečim.

Ja okradnutý som, ja právne ti pomôžem.

Ja neviem, ja duchovný ťa vedieť naučím.

Ja chudobný som, ja bohatý naučím ťa jak bohatým sa stať.

Matka Tereza, či Gándhí samotný, aj ďalší pomocníci už mimo telo žijúci, usmievajúc sa teraz, za hlavu chytajúc, vediac dnes, že konaním svojím len zástupy chorých a ubolených šírili viac a viac.

Sa nikdy to neskončí. Príťažlivosti sila pôsobí. Pomáhačov národ na Zemi pôsobí. Pomáhač každý, nového čo pomôcť mu treba, porodí.

Kontrasty vnímajúc, ich zažívajúc.

Od teba záleží v polohe ktorej si prežívajúc.

Vedz, že iné aj kontrasty existujúce sú.

Sila túžob ich tvoriaca v každom je žijúca.

Sa rozhodnúť môžeš.

Čo tvoriť budeš.

Ty.


Pridaj komentár