Vďaka tejto zmesi si vychutnáte svoj obľúbený nápoj s väčším pôžitkom, foto: pb

Žijeme v dobe, ktorá si vyžaduje, aby sme podliehali konzumnému spôsobu života a podriaďovali sa systému, ktorý nás riadi a financuje. Čoraz viac sa stretávame s potravinami, ktoré sú škodlivé nášmu zdraviu a ktoré majú negatívny dopad na náš organizmus a telo.

Už je skutočne veľmi náročné sa zdravo stravovať, podporovať iba prírodné produkty, pretože my v skutočnosti ani netušíme, čo sa skrýva za nálepkou na obale výrobku. Nič iné nám však neostáva ako veriť, že obsah je pravdivý a tým pádom si vyberať to menšie zlo.

Málokto môže o sebe povedať, že je stopercentne zdravý, pretože sme priam zaplavení voľnými radikálmi z vonkajšieho prostredia, ktoré nám ničia nielen zdravie, ale aj psychiku a našu duševnú rovnováhu. Ak nie je naše telo v súlade s harmóniou, vždy sa to odrazí na našom vnútri. Je dôležité, aby sme si chránili našu telesnú schránku, cez ktorú sa do nás dostávajú negatívne externality, proti ktorým sme často celkom bezmocní.

Do rúk sa mi nedávno dostal jedinečný produkt, o ktorom som zistila podľa prieskumu, že ho nie každý pozná. Je to výborný doplnok stravy pre všetkých, ktorí trpia vysokou hladinou cholesterolu v krvi, majú problémy so srdcom, s trávením, chudnutím a nadbytkom zložiek v tele, ktorých sa nevedia zbaviť. V prípade vegetariánov a vegánov by to mala byť základná každodenná zložka v ich jedálnom alebo nápojovom lístku.

Zlatenka podporí vaše chudnutie, zlepší funkčnosť srdca a uľahčí vám trávenie, foto: pb

Zlatenka je tvorená zlatou ľanovou vlákninou s chia semienkami a vzniká lisovaním ľanových semienok za studena. Veľmi dobre sa rozpúšťa na jazyku, vďaka lahodnej maslovo – orieškovej chuti. Ľudia, ktorí majú problémy s celiakiou ju môžu pokojne konzumovať, pretože neobsahuje lepok. To isté platí aj pri ľuďoch s cukrovkou, nakoľko obsahuje minimálne cukru.

Zmes má príjemnú maslovo orieškovú chuť, foto: pb

 Rodičia by však mali zbystriť pozornosť, pretože nie je vhodná pre deti. Ak je žena tehotná a kojí, tak by sa mala poradiť pred tým, ako túto zmes začne konzumovať so svojim všeobecným lekárom. V tejto vláknine sú obsiahnuté hormóny lignany (typ polyfenolov, ktorý má slabšie účinky estrogénu – prevažne  pohlavného ženského hormónu), ktoré by mohli byť práve pre čerstvé mamičky rizikom. V žiadnom prípade sa neodporúča užívať ako náhrada pestrej stravy.

Túto zmes si okamžite zamilujete, foto: pb

(Prečítané 186 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár