Karty osudu nám v ostatnom období hviezdy miešali pri dvoch splnoch vo Váhach za sebou a preverili, či sú naše medziľudské – rodinné, partnerské či pracovné vzťahy už vedomé, alebo aspoň harmonické, vyživujúce a zmysluplné.

Konečne teda prichádza obdobie, keď si môžeme s energiami znamenia Býka trochu vydýchnuť a užiť si krásu, sladkosť, radosť a extázu života, ktorá nám po vyladení minulých udalostí zostala. Vďaka Býkovi sme praktickejší, stabilnejší, citlivejší, vnímavejší a prívetivejší. Vieme sa lepšie sústrediť na bežné denné záležitosti.

Keďže Býk je pokojný až lenivý, láskavý a umelecky založený, vie si život užívať a miluje svoj domov. Učí nás pristupovať k nášmu telu a financiám zdravo a prakticky. Každodennosť dokáže premeniť na posvätný rituál radosti zo života a premeny v hmote. Býk usiluje o to, aby niečo konkrétne vlastnil, ale aj rozvíjal krásu a prírodu. Zakladá si na trvalých hodnotách – láske, vzťahoch a rodine.

Nov nastáva v nedeľu 5. mája, hneď 48 minút po polnoci. Mesiac spočinie na oblohe vedľa Slnka v prítmí a vydáva sa na ďalší mesačný cyklus, ale tento raz proste inak. Ak totiž vykročíte zo svojej zabehnutej praxe a vystúpite z komfortnej zóny, Vaše záležitosti uchopíte novým spôsobom. Obohatíte sa o iné zážitky, skúsenosti a súčasne sa oslobodíte od nefunkčných modelov a zaťažujúcich vzorcov. Teraz je správny moment na začatie novej činnosti, projektu, vzťahu.

Tri dni pred a po nove je ideálny čas nielen na pôst, lebo telo sa zbavuje záťaží najintenzívnejšie. Ale aj očakávaný okamih na zhmotňovanie si hojnosti a lásky na všetkých úrovniach prostredníctvom myšlienok, slov a činov. S tým, že aj keď sa vrátite späť do svojho stredu, už budete iní… Teraz máte šancu uvidieť Vašu hodnotu v pravom svetle a oceniť krásu života a Zeme, na ktorej žijeme.

Tým, že si vedome dovolíte urobiť veci inak – bez starých strachov a obmedzujúcich presvedčení, oslobodíte sa a naladíte na novú kvalitu. Preto každé novolunie prináša možnosť ľahšieho zbavenia sa rôznych zlozvykov… Toto je, samozrejme, kľúčové pre ľudí narodených v znamení Býka.

Zamerajte Vašu pozornosť na jarnú májovú prírodu, navnímajte a precíťte jej zvuky, farby a vône…Oslávte jej krásu a prepojte sa s ňou vychádzkou do lesa, do parku, na čistinku či k vode. Všetci sme jej súčasťou. My sme tí malí, ktorí berú a ona je tá veľká, ktorá dáva.

Afirmácia: Krása, bohatstvo a láska – vítam Vás v mojom živote.

Silvia Marisi
program osobného rozvoja ŠŤASTNÁ ROVNOVÁHA
www.StastnaRovnovaha.sk


Súvisiace články:

 – Ešte raz rok 2019 podľa svetových astrológov

 

 – 2019 – rok komunikácie, sebapoznávania, obetavosti a podpory Slovanstva

 

 – Aký bude rok 2019?


foto: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/


(Prečítané 274 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár