Naši priatelia z Čiech sú veľmi veselí ľudia a vždy, keď nás navštívia, k nám prinesú aj dobrú náladu. V tento Veľkonočný Piatok znova boli našimi hosťami. No tento krát to vyzeralo úplne ináč.

Už na prvý pohľad som videl ako má Pavel silne zapálené obe oči. Stále smrkal, utieral si slzy, ktoré v potokoch tiekli z očí a tak dookola. Oči ho rezali, pálili, čo ho samozrejme silne iritovalo. Pomedzi dve smrkania mi stihol prezradiť, že čistil starú šopu (v ktorej obyčajne bývajú suché fekálie myší, potkanov a ostatných stvorení) a k tomu ešte sa pridali piliny z dreva, ktoré pílil…

Viac som sa už na to nemohol prizerať a navrhol som mu, že som si pred pár dňami zaobstaral Papimi aparát – pulzný magnetoterapeutický prístroj a že ideme vyskúšať, čo s tým prístroj Papimi, určený na bunkovú terapiu a obnovu mitochondrií, môže spraviť.

Bolo už 10 hodín večer

Okolo 22 h a 30 minút sme začali s terapiou zapálených očí, ktorá trvala s malými prestávkami 18 minút. Po tomto čase bolesti, rezanie a pálenie úplne prestali. Kde tu sa objavilo slzenie. Počas celej cesty domov smrkol len jeden krát. Objavil sa opuch očí.

Druhý deň nebolo o bolestí očí ani reč

Druhý deň sme terapiu začali o 14 h s pečeňou a potom prešli na oči. O bolestí očí už nebola ani reč. Ostalo iba začervenenie okolo očí, ktoré sa pomaly strácalo.

Tretí deň už odchádzal úplne v poriadku

Tretí deň sme urobili identickú terapiu. Myslím, že viac  netreba zdôrazňovať, že bol úplne zdravý, bez bolestí, rezania i pálenia, zrak mu fungoval opäť bezchybne.

Pokiaľ odchádzal, pozeral som sa za ním a cítil som sa byť hrdým, ako keby som ho ja vyliečil z tej nočnej mory .

No nebol som to ja, ja som iba vybral a stlačil pár gombíkov a všetko ostatné už bolo na prístroji Papimi, ktorý už volám Najväčší bio-energetik na svete, čo aj on je a aj služobne je 1000 krát silnejší ako jemu podobné aparáty.

Ak aj Vás trápi zápal v tele, môžete ma kontaktovať

A ak aj Vás náhodou trápi zápal v tele, nie len očí, môžete sa na nás obrátiť a dohodnúť si svoj termín na tel. č. 0905714200, Stará Vajnorská 37, Bratislava.

Dr. Boris Subotić

Viac informácii na http://www.borissubotic.sk/


Súvisiace články:

– Makový olej odporúčam najmä ľuďom, ktorí žijú v stresových podmienkach

 

– Obličky sú základom harmónie všetkých vnútorných orgánov

 

– Predčasné starnutie alebo Ako vplýva na pokožku zimné obdobie


(Prečítané 191 krát, 2 dnes)

Pridaj komentár