Na prelome apríla/mája sa mi ozvala mladá žena, ktorú trápila histamínová intolerancia a kopec iných pridružených problémov. Tu sú výsledky po zmene zmene stravy a doplnení vhodných živín. Samozrejme nie všetko sa vyriešilo, ale posúďte sami aké pokroky dosiahla. Ja sa z jej úspechov mimoriadne teším a držím jej v tom palce. Je to človiečik, ktorý sa na nič nesťažuje, pracuje na sebe a ja jej takto verejne prejavujem svoj obdiv. Veľmi si ju vážim a zo srdca jej prajem aby si čo najskôr vyriešila aj ostatné veci čo ju ešte trápia.

Správa zo dňa 10.5.2019

Dobrý deň,
sú to už takmer 2 týždne čo som vyradila sacharidy zo svojho jedálnička a asi týždeň a pol od užívania doplnkov výživy. Sľúbila som že sa ozvem, tak teda píšem .

Musím povedať, že aj napriek ešte krátkej dobe rozhodne cítim určité zmeny.
– celkovo sa cítim veľmi odľahčene, akoby z môjho tela opadlo veľké bremeno
– ako som spomínala, takmer vôbec ma už nenafukuje, čo bolo doteraz takmer na dennom poriadku, hlavne k večeru. Problém s nafúknutím už mám len vtedy keď zjem niečo čo mi pravdepodobne nesadne kvôli HIT, ale aspoň viem čomu sa zatiaľ vyhýbať,
– po jedle mi konečne lepšie trávi, nemám pocit ťažoby na žalúdku po každom jedle a dokonca vydržím dlhšie sýta, neviem či je to správne, väčšinou už nemám potrebu tak často jesť a stačia mi raňajky, obed a večera. 
– celkovo mám viac energie, večer vydržím dlhšie hore a ráno skôr vstávam, už nie tak veľmi unavená
– začínajú sa pomaly strácať aj pľuzgieriky na rukách.
– čo je pre mňa veľmi zaujímavé, už ma takmer nebolieva chrbát, neviem či to môže nejako súvisieť so zmenou stravy alebo je to niečím iným.

Správa zo dňa 4.6.2019

Dobrý deň. Je to už mesiac od zmeny môjho stravovania a užívania doplnkov výživy na Vaše odporúčanie.

Som na seba veľmi hrdá, že je to už celý mesiac, čo úspešne odolávam a skutočne sa cítim stále lepšie. Dokonca sme za minulý mesiac absolvovali 5 osláv!! Kde bolo teda lákadiel požehnane, no nepodľahla som. Priatelia aj rodina ma veľmi podporujú a dokonca mi už pri návštevách pripravujú stále nejakú zeleninu alebo mäso, aby som sa tiež mala čím pohostiť.
– Veľká únava a svalová slabosť, o ktorých som písala sú našťastie na ústupe, mám opäť viac energie, viac vládzem, chodím často na dlhšie prechádzky, výlety a necítim vyčerpanie. – Dokonca som pokojnejšia a trpezlivejšia, viac vládzem aj okolo dcérky. Možno k tomu prispieva okrem stravy tiež konečne lepšie a teplejšie počasie 
– Problémy s točením hlavy mávam už veľmi zriedkavo, tak isto búšenie srdca už len málokedy. 
– Čo sa trávenia týka, tam sa to chvalabohu tiež lepší. Jedávam 3 krát za deň, veľmi mi chutí a na každé jedlo sa neuveriteľne teším. Nemávam žiaden vlčí hlad, dokonca aj chute na sladké sa miernia, aj keď veru to asi ešte potrvá kým príde čas aby som si povedala, že už na sladké vôbec nemám chuť. Samozrejme ešte stále objavujem a pátram po tom, čo mi nerobí dobre kvôli histamínovej intolerancii, takže sa stane, že jedenie skončí nafúknutým bruchom alebo pálením záhy, no je to podstatne lepšie ako predtým.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil
Andrej Medveď a jeho team
www.andrejmedved.sk, www.weltfit.sk, www.abczdravia.sk
andrej.medved9@gmail.com


Súvisiace články:

– O tomto ľudia s histamínovou intoleranciou a alergiami netušia a ani lekári im to nepovedia

 

– Trpíte histamínovou intoleranciou či alergiou na ťažké kovy?

 

– Jednoduchý test na zistenie či máte dobré trávenie


(Prečítané 249 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár