Väčšina z vás, ktorí máte radi naše knihy a navštevujete aj našu predajňu, iste máte radi aj rôzne pekné vecičky, ktoré sa u nás dajú nájsť. 🙂 Napríklad aj voňavé olejčeky. Máme v ponuke dosť veľa druhov. Hoci sú to maličké fľaštičky, ich obsah sa používa iba po kvapkách, takže aj ich cena je v pomere k obsahu výborná. Je to teda lacná a veľmi príjemná vec – kombinácia dnes veľmi žiadúca. No hoci možno aj preto tento artikel nejedného človeka zaujme, kľudne sa môže stať, že neviete, prečo by ste si mali takýto olejček kúpiť – načo by vám bol?!

Jedna možnosť sa skrýva v tejto knihe. A je to možnosť naozaj pre každého, veď zdravé a pekné zuby chce mať naozaj každý, nielen ezoterik či „duchovný“ človek, ani naopak len človek „konzumný“, „negatívny“ či „neduchovný“. Zuby stierajú takéto a podobné hranice medzi nami; sú totiž veľmi podstatným, neustále vnímaným a z viacerých každodenných hľadísk dôležitým prvkom nášho tela a života vôbec.

Aj autorky tejto knihy sa o téme zubov vyjadrujú veľmi sympaticky, ľudsky, zrozumiteľne, a pritom  holisticky, nie ako nejaký obmedzený, skostnatený, nepríjemný zubár, z ktorého ide hrôza.

Začínajú práve rozptýlením strachu a obáv, ktoré sa asi nám všetkým bohužiaľ obvykle so starostlivosťou o zuby spájajú. To je ale dosť absurdné práve preto, o čom som sa zmienila už vyššie – že zuby a starostlivosť o ne je pre úplne každého človeka dennodennou záležitosťou, a aj zubný kaz je oveľa bežnejší, ako iné druhy zdravotných či telesných ťažkostí, chorôb, dysfunkcií či zranení (človek, ktorý naozaj nikdy nebol u zubára a nikdy mu nevŕtali zuby, je sotva jestvujúca výnimka). Takže ešte raz: v sprievode tejto knihy a jej milých autoriek sa v prvom rade zbavíte nepríjemných pocitov, ktoré môžu byť spojené s rôznymi stavmi chrupu a úst, alebo s metódami, ktoré by vám mali pomôcť odstrániť zubný problém.

Pri starostlivosti o zuby sa dajú veľmi dobre využívať aj esenciálne oleje. A nie je to len niečo pekné navyše, čo v skutočnosti nič nevyrieši. Napríklad zápach z úst voňavý olejček určite dokáže odstrániť. Tiež zmierni bolesť zubov, ale pôsobí aj liečivo, ak máte zubný kaz.

Príručka vám predstaví pomerne veľa konkrétnych esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu v rôznych situáciách. Čiže nájdete tu popis ich účinkov, ako ich treba používať a podobne. Autorky vám dobre a jednoducho vysvetlia všetko potrebné, pričom sa toho dozviete celkove dosť o zuboch aj ústnej dutine. Špeciálne kapitoly se venujú napríklad aj takým témam, ako ťažkosti pri raste zúbkov bábätiek, alebo ťažkosti pri raste zubov múdrosti.

Spríjemnite aj zefektívnite si starostlivosť o zuby, zvýšte ich krásu a zdravie jednoducho, nenákladne a prírodne!

Knihu si môžete kúpiť za najlepšiu cenu TU
foto: pxhere.com
Pridaj komentár