Tohtoročný mega spln na osi Slnko vo vodných, citlivých Rybách a Luna v zemskej, pracovitej Panne v pondelok 9. marca 2020 vyvrcholí o 18:48 h. Slnko stojí v opozícii k Mesiacu, ktorý sa nám javí akoby narástol a inšpiroval nás tak k dozretiu do etapy ľudskej dospelosti. Jeho nežný strieborný svit osvetľuje aspekty, ktoré nosíme v našom vnútri, pôsobia v nás a rozhodujú, akým smerom kráčame a ako na okolitý svet reagujeme.

Astrologické konštelácie nám na niekoľko dní dovoľujú si z náročných tohtoročných transformačných procesov oddeľovania zrna od pliev a posunu do Novej Zeme vydýchnuť. Načerpať čerstvé sily na ustátie doterajšieho kurzu osobných a spoločenských posunov, prípadne na ich prenastavenie a poopravenie smerom k osvietenejšiemu životu v pravde, láske a radosti.

Tieto intenzívne dni nám slúžia k nežnému a súcitnému liečeniu, generálnemu jarnému upratovaniu v našom tele i duši a k usporiadaniu našich kľúčových osobných i pracovných záležitostí.

Spln teda môže vyniesť na svetlo aj doterajšie negatívne presvedčenia a obmedzujúce sny, toxické hry a falošné masky, skryté deštruktívne pocity, nezdravé emócie či skryté manipulácie. Učí nás, že vedomý život v novej ére sa zakladá na čistote zámerov i myšlienok.

Spln na osi Ryby – Panna je vždy o liečení a očiste fyzickej i psychickej. Láska a súcit Rýb se prepája s liečivou energiou a praktickosťou Panny. Ideálne je dopriať si teraz konkrétne darčeky v podobe zvýšenej starostlivosti o vlastné telo, vo forme podpory psychohygieny, vitality a celkového zdravia. Treba to vziať do vlastných rúk a vyjsť si do predjarnej prírody, vyberať si zdravé jedlá, posilniť telo obľúbenými cvikmi, dopriať si dostatok spánku a minimalizovať čas strávený online alebo v umelej televíznej spoločnosti. Uprednostniť živé rozhovory a inšpiratívne stretnutia s milými ľuďmi naladenými na rovnakej frekvencii. Pokiaľ idete správnym smerom, prichádzajú vám do života ľudia, miesta a udalosti vašich túžob v synchronicitách.

Dovoľte si aspoň teraz cítiť sa dobre vo vašom tele a spojiť sa s vašou dušou. Ponorte sa do seba, v tichu meditujte a kontemplujte, prípadne si urobte manifestačný rituál. Spomaľte a bez odporu a posudzovania prijímajte.

Teraz sú tiež ideálne dni na prejavenie ušľachtilých citov veľmi konkrétnymi spôsobmi. K tomu, aby sa to dialo akoby samé od seba, je najskôr treba naplniť sa láskou a nehou a nasmerovať ich predovšetkým k sebe a potom k iným.

Nezaspite dobu, čerpajte a rozdávajte lásku konkrétnymi, jasnými a zmysluplnými spôsobmi. Ryby i Panna sú ženské, citlivé a prijímajúce astrologické znamenia. Stačí sa teda prebiehajúcim procesom otvoriť a dovoliť, nech sa deje, čo sa má. Vesmír si s tým elegantne poradí 🙂

Afirmácia: Liečim a milujem moje telo, dušu i život.
TIP redakcie Eugenika:

Lunární dny pro ženy

Pôvodná cena:9.60 EUR
Naša cena:8.64 EUR
Zľava:10.00 %

Kniha postupuje deň po dni, pričom sleduje takzvané lunárne dni. Tie sa odvíjajú podľa mesačných fáz. Týchto dní je 30; každý má svoj názov, symboliku a charakteristiku. Z toho vyplýva, čo je vtedy vhodné robiť a čomu sa je naopak lepšie vyhýbať. Po všeobecnom vysvetlení povahy príslušného lunárneho dňa a jeho energií nasledujú rady pre tieto oblasti: zdravie, kozmetika, ľúbostné vzťahy, práca a kariéra, rodina a domácnosť. Popisuje sa tiež povaha človeka, ktorý sa v tento lunárny deň narodil. Záverečná časť knihy pokrýva tieto témy: strih a farbenie vlasov, epilácia, čistenie pokožky, pleťové masky, manikúra, masáž. Pre všetky tieto oblasti tu čitateľky nájdu rady, ako procedúru účinne zladiť s vplyvom Mesiaca. Na záver sa ku každému lunárnemu dňu priraďujú vhodné kryštály.

Hovorí sa, že Luna má ženskú tvár. Mesiac sa celkove spája so ženstvom, ženskou energiou, ženským cyklom, s emocionalitou, s nevedomou oblasťou psychiky. Milé dámy, začnite sa teda dívať na Lunu ako na dobrú a múdru priateľku, ktorá je pripravená podať vám pomocnú ruku a poskytnúť dobrú radu v každej chvíli. Keď začnete vnímať a rešpektovať lunárne cykly, dostanete sa s nimi do súladu a zharmonizuje sa tak všetko vo vašom živote: duševný stav, zdravie, nálada, práca aj citový či rodinný život.

Hlavná jednoduchá zásada je: nové veci začínajte pri rastúcom Mesiaci; tie, ktoré chcete ukončiť, pri ubúdajúcom.

Knihu kúpite za najlepšiu cenu TU
foto: https://pixabay.com/sk/
(Prečítané 2 965 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár