Jeden z argumentov, ktorý počúvam od ľudí obávajúci sa korona vírusu je to, že na korona vírus zomreli úplne zdraví ľudia a preto nikto nikdy nevie, kedy príde rad aj na neho. Kedy sa stane obeťou “pliagy”. Skúsim sa k tomuto vyjadriť, ako to vidím ja.

Keď som začal študovať mitochondriálnu medicínu, nejeden lekár, ktorý sa venoval mitochondriálnej medicíne a mitochodriám (mitochondrie sú malé bunkové elektrárne, ktoré vyrábajú pre bunky energiu, ale aj základy mnohých hormónov, bielkovín a pod.) spomínal príbehy svojich pacientov. Títo pacienti chodili k lekárom (štandardným lekárom) a týmto lekárom tvrdili, že majú problém. Lekári dali urobiť laboratórne testy (štandardné laboratórne testy), ktoré “odhalili”, že pacientom nič nie je a sú zdraví. Pacient so subjektívnymi ťažkosťami bol štandardným lekárom spochybnený a začal byť podozrievaný, či nie je hypochonder alebo psychicky chorý. Neraz takýto ľudia končia na psychiatriách (napr. s boreliózami tam mnohí končia)

Keď však prišiel pacient k lekárovi, ktorý sa venoval mitochondriálnej medicíne, ten dal urobiť špecializované testy (v akreditovaných medicínskych laboratóriách). Testy ukázali, že pacient má naozaj problémy. Pri týchto laboratórnych testoch sa neraz odhalili zápaly, nedostatky živín, hormonálne nerovnováhy, zničená črevná flóra, poškodenie mitochondrií a podobne. Pacientovi vtedy docvaklo, že si nevymýšľal, len celý postup v štandardnej školskej medicíne je natoľko zlý, že mu nezistili čo mu je a jednoduchšie bolo človeka zneistiť resp. presvedčiť ho, že mu nič nie je a on si len vymýšľa.

A teraz si predstavte človeka, ktorý umrie na korona vírus. Ten človek bol podľa správ z médií úplne zdravý, neraz mladý a bum bác, prišiel vírus a zákerne zložil úplne zdravého človeka.

Poznám príbehy mnohých z vás. Ak nájdete odvahu môžete popísať svoje skúsenosti s tým, ako vám neverili ako sa cítite. Nejeden z vás si dal urobiť laboratórne testy mimo SR a výsledky testov neboli lichotivé. Podľa štandardných testov ste boli zdravý ako rybička. Pacient neraz počuje slová, že má výsledky ako vrcholový športovec a nemôže sa cítiť zle. Aj tí, ktorí ste si tie testy nedali robiť viete čo sa dialo, ak ste povedali o svojom trápení štandardnému lekárovi. Často vám neveril, lebo podľa testov čo vám lekári a laboratória robili, ste boli zdraví. Ak chcete napíšte mi do komentára pod článok svoje skúsenosti.

A my dnes uveríme tomu, že zomreli zdraví ľudia? V telách mnohých ľudí prebiehajú zápaly a ani o tom nevedia, lebo u nás sa bežne robí test CRP čo je úplne nepresný údaj o zápale v tele, čo vie každý len trochu imunologický vzdelaný človek. Videl som testy, kde ľuďom bol diagnostikovaný zápal mimo CRP (napr. zistenie kalprotektínu …znak zápalu v čreve) a lekár pri zvýšenom zápalovom parametre (zvýšený kalprotektín) ľuďom povedal mantru BUDEME TO POZOROVAŤ (pozor nie liečiť zápal, ale pozorovať). Keď počujem slovné spojenie BUDEME TO POZOROVAŤ, vždy sa mi objaví obrázok požiarnika, ktorý vidí horieť budovu a stoickým hlasom povie BUDEME TO POZOROVAŤ A O POL ROKA PRÍDEME NA KONTROLU. Človek mal dokázateľne zápal a nikto to neriešil !!! A keď by takýto človek zomrel, prezentovalo by sa to ako: zomrel zdravý človek pri plnej sile. Ale opak by bol pravdou. Ten človek mal zápal. A zápal oslabuje celé telo. Alebo sa pozrite ako rieši, nerieši zápal štítnej žlazy – Hashimotova tyreoiditída. Myslíte, že ktosi “hasí” zápal? A takýchto príkladov sa dá uviesť mnoho.

Priatelia, ak veríte, že na korona vírus zomierajú zdraví ľudia, verte tomu, ale ja tomu neverím. To, že bol ktosi prezentovaný ako úplne zdravý človek a náhle umrel, ešte neznamená, že je to naozaj tak. A neverím im nie preto, že som apriori proti niekomu alebo niečomu, ale preto, lebo som videl aj inú realitu, o ktorej mnohí netušia.

S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk,www.weltfit.sk, www.abczdravia.sk

andrej.medved9@gmail.com


foto: https://pixabay.com/


(Prečítané 712 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár