Na hlbokú transformačnú energiu splnu v Škorpiónovi vo štvrtok 7.mája o 12.45 h sa teší množstvo vedomých ľudí. Dôvodom je možnosť tri dni pred a tri dni po tomto okamihu naskočiť na vlnu veľmi hlbokej a podstatnej transformačnej premeny ľudí, vecí, miest a tak i celej Zeme. Slnko v Býkovi k tomu prispieva zmyslom pre pokoj, lásku, pohodu, umenie si užívať a doma sa cítiť dobre. Prináša aj kvality zdravého vzťahu k fyzickému telu, k hmote, majetku a peniazom.

Spln na osi Býk (Slnko) – Škorpión (Mesiac) prináša šancu zásadnej osobnej transformácie a kvalitatívneho prerodu. Zbavenie a rozpustenie toho, čo nás už len zaťazovalo a vyčerpávalo a vedomé privolanie a pritiahnutie toho, čo si do nadchádzajúceho života prajeme. Nového domova, bývania, partnera, práce, finančného zabezpečenia i zlepšenia zdravia či zahojenie medzi ľudských vzťahov. To má na starosti Luna v astrologickom znamení Škorpión. Vedomí si týchto darov a výziev teda skúsme privítať spln hlbokej vnútornej premeny hrubej hmoty vďaka prepojeniu a požehnaniu ducha. Kľúčová transformačná premena, ktorá sa navonok prejaví ako zázrak, sa dá dosiahnuť očistením sa od starého a nežiaduceho, výberom správneho zámeru a jeho vložením do uvoľneného priestoru, aby sa to dialo. Prvým krokom je splnový rituál, keď napísané na papieri spálite všetko to, čo vám prekáža žiť radostne a šťastne. Samozrejme nie sú to iní ľudia a veci, ale vaše vlastné obmedzujúce postoje, vzorce, programy, emócie a presvedčenia. A na to miesto si vizualizáciou privolajte a vašimi živými predstavami vytvorte vytúžený nový vzťah, dom, byt, dieťa, projekt….

V tieto dni v nás rezonujú aj témy zdravej sebahodnoty a hodnoty vecí v živote v prepojení na ich duchovnú stránku. S prijatím faktu, že všetko, čo je súčasťou nášho života má hranice a koniec, je uplynuteľné a dočasné. To nás učí povzniesť sa nad pripútanosť k ľuďom, miestam a veciam, a tak NAPLNO PREŽÍVAŤ PRÍTOMNOSŤ. Pretože táto chvíľa je jedinečná a už sa nikdy nevráti, ani ju nepreceňovať ani nepodceňovať.

Taktiež nás to vedie k vďačnosti, k tvorbe hojnosti na všetkých úrovniach bytia a k doceneniu pravej hodnoty krásy, lásky a umenia v pestrosti materiálnych foriem. Učí nás to ako duchovné bytosti krok po kroku vytvárať v hrubej hmote po vtelení našej duše na Zem z našej životnej púte UMELECKÉ DIELO. Prosto intenzívnu až naliehavú harmóniu bytia a celostné vychutnávanie sladkosti života podľa taktovky Býka a Škorpióna.

To, kam smerujeme našu pozornosť, zákonite rastie, to vedome alebo nevedome podporujeme a vytvárame. Rozhodnime sa preto venovať v tento zásadný čas prerodu a zázrakov našu energiu na radostný, pozitívny, harmonický, pokojný a naplnený život. A uvidíme, aké zázraky sa budú diať. Tak do toho, priatelia.

Afirmácia: Život prežívam naplno. V láske, kráse a harmónii.

Autor článku: Silvia Marisi Struhárová

foto: https://www.pxfuel.com


TIP REDAKCIE EUGENIKA:

Lunární dny pro ženy

Pôvodná cena:9.60 EUR
Naša cena:8.64 EUR
Zľava:10.00 %

Kniha postupuje deň po dni, pričom sleduje takzvané lunárne dni. Tie sa odvíjajú podľa mesačných fáz. Týchto dní je 30; každý má svoj názov, symboliku a charakteristiku. Z toho vyplýva, čo je vtedy vhodné robiť a čomu sa je naopak lepšie vyhýbať. Po všeobecnom vysvetlení povahy príslušného lunárneho dňa a jeho energií nasledujú rady pre tieto oblasti: zdravie, kozmetika, ľúbostné vzťahy, práca a kariéra, rodina a domácnosť. Popisuje sa tiež povaha človeka, ktorý sa v tento lunárny deň narodil. Záverečná časť knihy pokrýva tieto témy: strih a farbenie vlasov, epilácia, čistenie pokožky, pleťové masky, manikúra, masáž. Pre všetky tieto oblasti tu čitateľky nájdu rady, ako procedúru účinne zladiť s vplyvom Mesiaca. Na záver sa ku každému lunárnemu dňu priraďujú vhodné kryštály.

Hovorí sa, že Luna má ženskú tvár. Mesiac sa celkove spája so ženstvom, ženskou energiou, ženským cyklom, s emocionalitou, s nevedomou oblasťou psychiky. Milé dámy, začnite sa teda dívať na Lunu ako na dobrú a múdru priateľku, ktorá je pripravená podať vám pomocnú ruku a poskytnúť dobrú radu v každej chvíli. Keď začnete vnímať a rešpektovať lunárne cykly, dostanete sa s nimi do súladu a zharmonizuje sa tak všetko vo vašom živote: duševný stav, zdravie, nálada, práca aj citový či rodinný život.

Hlavná jednoduchá zásada je: nové veci začínajte pri rastúcom Mesiaci; tie, ktoré chcete ukončiť, pri ubúdajúcom.

Knihu kúpite za najlepšiu cenu TU

(Prečítané 1 016 krát, 1 dnes)

Pridaj komentár