Tantra masáž pre ženy ukrýva poklady, ktoré Vás rozžiaria. Energia hlbokej sexuálnej extázy je v bežnom živote obvykle nepoznaná. Jej spoznávanie a prebúdzanie v tele ženy si vyžaduje svoj čas.

Tradičné tantrické masáže nie sú prvoplánovo erotické masáže a nemajú ani sexuálny podtext. Hoci tantrický dotyk rozvibruje celé telo a spojí energické dráhy tela až v jedenorgazmický celok,rozhodne nejde o erotickú či podobnú službu, pretože učenie tantry nie je povrchné a nesústreďuje sa len na jeden bod – uvoľnenie, orgazmus. Význam tantry spočíva v sebapoznávacej a spirituálnej rovine.

Energia hlbokej sexuálnej extázy je v bežnom živote obvykle nepoznaná. Jej spoznávanie a prebúdzanie v tele ženy si vyžaduje svoj čas. Platí tu tantrické pravidlo: cesta je cieľom.

Cieľom tantry nie je dosiahnutie orgazmu,ktorý je jednoduchým uvoľnením pnutia, ale dosiahnutie duchovnej extázy vychádzajúcej z najhlbšieho vnútra, prinášajúci pocity šťastia pri dosiahnutí jednoty duše a tela.

Posvätná sexualita

V tantre ma veľmi inšpiruje koncepcia posvätnej sexuality. Je to starodávna indická filozofia, ktorá sa na Západe vytratila z povedomia ľudí. Obzvlášť milujem myšlienku približovať sa k ženskému telu – najmä jóni – s uctievaním.

V sanskrte sa vagína nazýva jóni a voľne sa prekladá ako „posvätný priestor“. V tradičnej tantre k jóni pristupujeme z miesta najvyššej lásky a uznania. Masáž jóni je prax určená k vyjadreniu rešpektu, úcty a radosti. Prináša ženám objavovanie posvätnej stránky ich sexuality.

3 výhody tantra masáže pre ženy:

  1. Je  obzvlášť výhodná pre ženy, ktoré nikdy nemali orgazmus.Jóni masážim umožní pomaly objavovať svoje telo zmysluplnejšie.
  2. Môže tiež pomôcť ženám, ktoré majú jeden orgazmus a cítia sa pripravené, aby dosiahli viaceré orgazmy, multiorgazmy.
  3. Môže  byť veľmi uzdravujúca pre tie, ktoré v minulosti utrpeli sexuálnu traumu, pretože prístup a použité techniky majú za cieľ dávať podnety žene, aby sa cítila krásna, milovaná a uctievaná.

Ide o to prebudiť v žene vnímanie jej tela, ktoré jej prináša:

  1. Čoraz viac potešenia
  2. Precítenie jej vlastnej zmyselnosti
  3. Rozkvet ženskosti, ktorú žena vyžaruje do svojho okolia
  4. Sexuálnu sebadôveru
  5. Radostné a uvoľnené milovanie

Tantra masáž môže byť originálnou predohrou milovania

Skvelým začiatkom prijímania tantra masáže je, ako pri skúmaní ostatných nových vecí, uvoľniť sa, otvoriť telo novým zážitkom. Tiež odložiťstud, očakávania mysle a súdenia svojho tela.

Milé ženy, prajem Vám nezabudnuteľné zážitky s tantrou.


Xenyie Suhayila Komersa
www.tantrasavitryi.sk
Pridaj komentár